Osiedle-Pod-Dębami

Osiedle Pod Dębami to wyjątkowa realizacja budownictwa mieszkaniowego na tle innych krakowskich inwestycji. Łączy w sobie doskonały dostęp do miejskiej infrastruktury oraz spokojne otoczenie, zapewniające codzienny odpoczynek mieszkańcom. Osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Białoruskiej, w pobliżu CH Bonarka i obejmuje pięć wielokondygnacyjnych budynków umiejscowionych w urokliwym otoczeniu wiekowych dębów. Kilkudziesięcioarowy wewnętrzny teren zielony stanowi odizolowaną od zgiełku miasta enklawę, a klimatyczne alejki i mostki nadają mu charakter osiedlowego parku. 


budowa roku 2012
Umiejętne połączenie kompleksu starej zieleni z nową zabudową oraz wysoka jakość wykonania zostały docenione przez jury konkursu Budowa Roku 2012. W tym ogólnopolskim konkursie Osiedle Pod Dębami otrzymało nagrodę II stopnia.


Wyjątkowa architektura oraz innowacyjne rozwiązania zapewniające mieszkańcom komfort i funkcjonalność zadecydowały o wyróżnieniu osiedla godłem Inwestycja Roku 2013.W pięciu budynkach osiedla znajduje się 127 mieszkań o powierzchniach od 35 do 97 m². Mieszkania charakteryzuje odpowiednia ekspozycja światła dziennego oraz duża swoboda aranżacji wnętrz. W ofercie znajdują się lokale o zróżnicowanych rozkładach, w tym szeroki wybór przestronnych 3-pokojowych apartamentów oraz funkcjonalnych mieszkań 4-pokojowych, idealnych dla rodzin z dziećmi. Teren osiedla jest ogrodzony i wyposażony w całodobowy monitoring. Do dyspozycji mieszkańców są miejsca postojowe naziemne, podziemne oraz komórki lokatorskie. We wszystkich budynkach zainstalowano cichobiezne windy oraz wideodomofony.
 


Osiedle Pod Dębami jest już w pełni gotowe do zamieszkania. Zapraszamy do oglądania mieszkań i spaceru w parkowej części osiedla. Biuro sprzedaży znajduje się na terenie inwestycji.


 

SZUKAJ
MIESZKANIA

Powierzchnia (w m2):

Całkowita cena (zł brutto):

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


 
 
 
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
0
1
2
3
4
0
1
2
3
4
0
1
2
3
4
 
tanie mieszkania kraków
zmień mieszkanie mieszkania sprzedaż krakówsprzedaż mieszkań - ABM Investments
 
 
tanie mieszkania kraków 2
drukuj
zapisz jako plik pdf